Tiens – wysokiej jakości chińskie suplementy diety

Tiens to renomowana firma specjalizująca się w produkcji chińskich suplementów diety. Powstała z myślą o osobach pragnących żyć zdrowo i świadomie. Zajmuje się wytwarzaniem naturalnych preparatów, bogatych w składniki odżywcze, witaminy i cenne minerały. Suplementy diety marki Tiens są bardzo zróżnicowane i dostępne w przeróżnej postaci, wśród asortymentu znaleźć można: herbaty, ekstrakty, tabletki i kapsułki oraz koktajle odżywcze.

Produkty Tiens inspirowane są chińską medycyną naturalną i doceniane są za wysokie właściwości zdrowotne. Pozwalają zwiększyć komfort życia codziennego, zapobiegają rozwoju licznych chorób cywilizacyjnych (nadwaga, cukrzyca), a także pomagają przywrócić prawidłowy stan funkcjonowania narządów.

Suplementy diety Tiens to idealne preparaty, które mogą być przyjmowane w celu uzupełnienia codziennej diety. Zawierają cenne składniki odżywcze poprawiające zdrowie i  samopoczucie. Spożywanie suplementów diety Tiens według zaleceń producenta pozwala wzbogacić powszedni jadłospis w brakujące witaminy i minerały.

Co wyróżnia suplementy diety Tiens?

Wszystkie suplementy diety marki Tiens powstają według starych chińskich i tybetańskich receptur. Podczas produkcji preparatów wykorzystywane są najnowsze technologie oraz bogata wiedza farmaceutyczna. Suplementy diety Tiens wytwarzane są z naturalnych składników – grzyby, rośliny, olejki, które już wiele lat temu doceniane były przez medycynę chińską. Nie zawierają żadnych dodatków chemicznych i skutecznie przeciwdziałają procesom starzenia. Wzmacniają odporność organizmu, zmniejszają poziom cukru, cholesterolu i lipidów. Ponadto przeciwdziałają rozwojowi raka i poprawiają funkcjonowanie jelit.

Najpopularniejsze suplementy diety marki Tiens

Suplementy diety marki Tiens najczęściej wybierają osoby, które świadomie dbają o swoje zdrowie i wolą zapobiegać, niż leczyć choroby.  Dużą popularnością cieszą się herbatki oczyszczające Tiens , czyli kompozycje ziół i dodatków naturalnych. Wykazują działanie odtruwające i przyczyniają się do regulacji funkcji fizjologicznych organizmu.

Kolejny rozpoznawalny produkt marki Tiens to koktajle odżywcze, które mają bardzo szerokie grono zwolenników. Dostarczają zbilansowanie składniki zdrowotne, witaminy oraz minerały. Polecane są osobom odchudzającym się i regularnie uprawiającym aktywności sportowe. Mogą być stosowane dodatkowo lub w formie substytutu dwóch głównych codziennych posiłków w diecie o ograniczonym poborze energii.

Wśród asortymentu Tiens znajdują się liczne kompozycje ziół, minerałów i witaminy dostępne w postaci tabletek lub kapsułek. Wyróżnić można suplementy diety takie jak:

  • Flexi – preparat odbudowujący chrząstkę stawową, pomagający przywrócić elastyczność i zapobiegający stanom zapalnym
  • Cordyceps – suplement diety przeciwdziałający procesom starzenia i korzystnie wpływający na funkcjonowanie organizmu (poprawia kondycję fizyczną)
  • Ikan –  suplement diety dostarczający witaminy, minerały i związki aktywne biologicznie, które regulują działanie organizmu na poziomie komórkowym.

Dodaj komentarz