Pomagamy kupić prostownicę do włosów fanom fryzjerstwa!

      Brak komentarzy do Pomagamy kupić prostownicę do włosów fanom fryzjerstwa!

Każdy kursant szkoły fryzjerskiej powinien w czasie swojej edukacji zapoznać się z ważnymi sprzętami, które na co dzień stosowane są w profesjonalnych zakładach fryzjerskich. Do grupy tych urządzeń należą między innymi:

  • suszarki
  • urządzenia wielofunkcyjne
  • lokówki
  • prostownice

To właśnie te ostatnie są urządzeniami stosunkowo od niedawna masowo stosowanymi w zakładach fryzjerskich. Kiedyś nie stosowano prostownic, bo był także dość utrudniony dostęp do ich zdobycia. Zanim pojawiły się w Polsce, zrobiły triumfalną karierę na Zachodzie. Polskim fryzjerom musiała wystarczyć zwykła suszarka oraz szczotka okrągła, na którą naciągano włosy nieco wilgotne. Suszenie pod siłą rozciągania sprawiało, że włosy stawały się prostsze, jednak nie na długo. Dzięki żelazkom w prostownicach dłużej można cieszyć się rozprostowanymi włosami. Gdy były prostowane szczotką i suszarką – proste włosy utrzymywały się na głowie znacznie krócej. Po kilku godzinach przez wilgoć wszystko wracało do poprzedniego stanu. Dziś zatem radzimy Wam i pomagamy kupić prostownicę do włosów, by cieszyć się nią przy różnych okazjach.

Pomagamy kupić prostownicę do włosów po przystępnej cenie

Wystarczy przejrzeć ofertę fryzjerskich sklepów internetowych, aby zobaczyć, że dziś prostownice są naprawdę bardzo tanie. Nie trzeba wydawać majątku, by przez wiele lat cieszyć się sprawnym modelem prostownicy. To proste i wielofunkcyjne urządzenie działa dzięki dwóm rozgrzanym dyszom. Wystarczy przeciągnąć zaciśnięte dysze po całej długości niewielkich pasm włosów, aby uzyskać efekt niezwykle dokładnie wyprostowanych włosów i to bez względu na stopień skręcenia. Współczesne prostownice w ciągu kilku chwil są w stanie wyprostować nawet najgęstsze i niesforne loki. Z ich użyciem dokonać można wielu fantazyjnych fryzur, w których nie rozpoznają nas nawet nasi najbliżsi znajomi oraz członkowie rodziny!

Pomagamy kupić prostownicę do włosów o szerokim działaniu

Najbardziej praktyczne są takie prostownice, które łączą w sobie umiejętności prostowania oraz skręcania włosów. W ten sposób w jednym urządzeniu dodatkowo mieścić się będzie także lokówka! Zaoszczędzimy więc na dodatkowym , osobnym urządzeniu, co jest istotne w pracy fryzjera, gdy w jednej torbie musi się zmieścić kilka sprzętów, a także kosmetyki. Prostownica zasilana jest na prąd i pracować może bez przerwy przez bardzo wiele godzin, bez obawy, że mechanizm przegrzeje się lub całkowicie spali. Pomagamy kupić prostownicę do włosów, dlatego dzięki nam wielu początkujących fryzjerów pracuje ze sprzętami najwyższej jakości!

Dodaj komentarz