Pokazy i prezentacje firmy Palatinus – sprawdź ceny oraz opinie!

Czy w dzisiejszym świecie można sprzedawać towary nie mając sklepu stacjonarnego ani internetowego? Można! Udowadnia to firma Palatinus. To liderzy sprzedaży bezpośredniej, opierającej się na pokazach i spotkaniach. Palatinus staje się synonimem najwyższej jakości w bardzo przystępnej cenie.

O firmie, jej wyjątkowych produktach, których nie znajdziesz więcej na polskim rynku, bardzo ograniczonej ofercie, ale też oszustach, którzy podszywają się pod spółkę Palatinus Sp. z o. o. rozmawiamy z Cezarym Kozłowskim, który jest przedstawiciel firmy. Zajmuje się sprzedażą oraz organizacją pokazów sprzedażowych.

Jak dokładnie poznać ofertę? Ograniczyć ją do minimum!

– Firma Paltinus oferuje sprzedaż akcesoriów i urządzeń użytku domowego różnych producentów. Jakich? Nie odpowiem, bo nasza oferta się zmienia, a nie współpracujemy tylko z jednym producentem. Stawiamy na najlepszej jakości produkty, które znacznie wyróżniają się na rynku. Przede wszystkim – innowacyjnością. Zaczynamy od oceny ich użytkowości i jakości. Dzięki ścisłej współpracy i sprzedaży produktów na dużą skalę dostajemy duże rabaty. To z kolei pozwala nam na oferowanie wysokich rabatów, a co za tym idzie – przystępnych cen sprzedaży. Klienci mówią, że nasze ceny są rewelacyjne!

Cezary Kozłowski zaznacza, że Palatinus jest tylko pośrednikiem sprzedaży, a nie producentem.

– Dlatego staramy się podwójnie – dodaje Cezary Kozłowski. – Musimy dbać o naszych klientów: niezwłocznie wysyłamy zamówiony towar. Nie chcemy, aby klienci musieli długo czekać na swoje zakupy. Reklamacje, nawet gdy się zdarzają, nie są problemem. Załatwiamy je praktycznie od ręki. Wiemy, że wszystkie urządzenia to tylko urządzenia, które mają prawo się zepsuć. Ale nie oznacza to, że klienci mają na tym cierpieć. Nie w naszej firmie. Jesteśmy od tego, aby ułatwiać życie, a nie je utrudniać.

Aby poznać ofertę firmy musisz wybrać się na organizowane przez pracowników pokazy, prezentacje i spotkania. Sprzedaż bezpośrednia ma swoje plusy – bliski kontakt z klientem, możliwość zobaczenia towaru i sprawdzenia, nie tylko przeczytania jego ulotki.

Pomoc w codziennych obowiązkach

Obecna oferta spółki Palatinus skierowana jest do każdego człowieka. To cztery urządzenia. Dlaczego tak mało?

– Chcemy wiedzieć, co sprzedajemy. Jesteśmy tylko ludźmi i nie zapamiętamy, nie przetestujemy tysiąca urządzeń – tłumaczy Kozłowski. – Cztery, owszem. I  dzięki temu wiemy o nich dosłownie wszystko.

Co można kupić na spotkaniu? Matę masującą BodyShape firmy Casada, garnki Venice, odkurzacz Clean King oraz  materac Mediair 3d.  To produkty naprawdę najwyższej jakości, o pozytywnych opiniach klientów. A do tego w najlepszych i przystępnych cenach.

Mata BodyShape to mata wibracyjna. Wystarczy położyć się na niej czy usiąść. Zacznie masować nasze ciało. Może być to delikatny masaż relaksacyjny, ale też typowo lecznicy. Wszystko ustawiamy za pomocą pilota. Możemy też rozgrzać bolące miejsce, jak kiedyś termoforem – opowiada Cezary Kozłowski. – Produkt ten na pewno przypadnie do gustu osobom z problemami z kręgosłupem. Można ją dostosować do swoich potrzeb dzięki  dziesięcioma polami wibracyjnymi, podzielonymi na 5 różnych stref wibracji. Część masażów jest od razu zaprogramowana, także od razu można z niej skorzystać.

Po dobrym masażu czas na zdrowy sen. A ten nie powinien odbywać się byle gdzie, tylko na najnowszym modelu materaca, czyli Medair 3d. specjalistyczny, medyczny materac, który jest nowy w ofercie. Pierwsze opinie klientów potwierdzają, że to towar na wysokim poziomie.

– Łagodzi bóle pleców pochodzące z kręgosłupa, pozwala się wyspać nawet tym, którzy mają problemy ze snem – mówi Kozłowski. – Nie chcę zdradzać za dużo, bo to nasza nowość. Zapraszam na spotkania. Można będzie się położyć i poczuć różnicę między Medair 3d a zwykłym materacem.

Palatinus oferuje też garnki firmy Venice. To produkt, którego próżno szukać na polskim rynku. Cezary Kozłowski opowiada:

– System garnków jest tak skonstruowany, że pozwala zaoszczędzić miejsce. Sprawdzi się więc w małej kuchni. Ale ważniejszym jest, że pozwala na zaoszczędzenie energii, czyli naszych pieniędzy na rachunki. Ustawia się je jeden na drugim. Na samym dole znajduje się woda, która parując gotuje pokarmy położone na wyższych piętrach. Ugotowane w ten sposób jedzenie nie traci na wartości, jest zdrowe i smaczne. W zestawie znajdziemy też  patelnię do smażenia bez oleju. Zestaw Venice oferujemy w przystępnej dla każdego cenie!

Ostatnim produktem w aktualnej ofercie jest odkurzacz Clean King. To prawdziwy król sprzątania.

– Sprzątanie naszym odkurzaczem Clean King to prawdziwa przyjemność – śmieje się Cezary Kozlowski. – Pozwala na szybkie i bezproblemowe ogarnięcie całego domu. Odkurzy, wyczyścisz podłogi (drewniane, panele, parkiety itd.)  oraz wypierze dywany, chodniki czy tapicerki. Każdy kto ma małe dzieci i zwierzęta w domu na pewno docenią jego umiejętności.

Oszuści na rynku – nie daj się nabrać!

W Polsce panuje powszechna opinia, że sprzedaż bezpośrednia nie jest warta uwagi, bo sprzedaje się w ten sposób słaby towar za wysoką cenę. I nikt nie ponosi  za to odpowiedzialności.

– To nieprawda. Przecież wciąż jesteśmy na rynku, organizujemy spotkania. Zapraszamy na nie naszych klientów, ich znajomych. Nie wykupujemy, jak inni sprzedawcy, żadnych reklam a opieramy się wyłącznie na reklamie pantoflowej. Także zadowoleni klienci to podstawa – mówi Kozłowski. – Na spotkania każdy może przyjść, dotknąć, obejrzeć, wypróbować. Odpowiemy nawet na najdziwniejsze pytania.

Cezary Kozłowski nie kryje jednak, że na rynku pojawiło się wiele oszustów. Ostrzega przed nimi.

– Takie firmy działają nielegalnie, nawet ich pokazy nie do końca są legalne – mów Kozłowski. – Część z nich podszywa się pod naszą firmę. Podrabiają nasze towary i sprzedają za znacznie mniejsze kwoty. Kwoty, które są nierealne.

I to ich zdradza. Nie znają sprzedawanych towarów, a cena mówi sama za siebie – to bubel.

– Najlepszej jakości towar nie może być tani. Produkcja, dowóz, pensje pracowników – to wszystko przecież kosztuje. Nie jesteśmy też firmą charytatywną i musimy zarobić. A ceny produktów oferowane przez oszustów są tak niskie, że na pewno nie pozwoliłyby na pokrycie nawet części wydatków – tłumaczy Kozłowski. – Poziom kompetencji takich nieuczciwych sprzedawców jest bardzo niski.

Takie działania mocno odbijają się na funkcjonowaniu firm. Jest bardzo krzywdząca.

– Dokładamy starań, aby klienci nie byli pokrzywdzeni – mówi Cezary Kozłowski. – Walczymy o zachowanie dobrego zdania i pozytywnej opinii o naszej firmie. I chyba nam się to udaje, bo nie możemy narzekać na frekwencję podczas spotkań. Zawsze mamy pełną salę, co nas niezmiernie cieszy. Nasze podejście do klienta nam się zwraca: dbamy o naszych klientów, a oni dbają no nas. Jesteśmy pewni naszych produktów, a klienci sa pewni naszej gwarancji. Nie szukają, bp wiedzą, że u nas za najniższą z możliwych cen dostaną towar z najwyższej półki.

Czy warto więc iść na prezentację spółki Palatinus? Na pewno tak!

– Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą! – dodaje Kozłowski.

Dodaj komentarz