Jak działają feromony?

      Brak komentarzy do Jak działają feromony?

Feromony były znane już w czasach starożytnego Egiptu, bowiem wtedy właśnie zaczęto wykorzystywać wszelkie dostępne sposoby, aby zdobyć ukochanego mężczyznę, bądź ukochaną kobietę. Gdyż należy pamiętać, iż feromony są zarówno damskie, jak i męskie. I nic od tamtego czasu się nie zmieniło pod tym względem. Zmieniły się jedynie składniki zawierane w feromonach. Wiedza o feromonach jest jeszcze wśród społeczeństwa znikoma, bowiem jest wiele dezinformacji na ten temat. Do najważniejszych zalet feromonów należy zaliczyć przede wszystkim:

– możemy wybrać pomiędzy bezwonnymi, a zapachowymi feromonami

– są w pełni bezpieczne

Należy jednak pamiętać, iż na rynku znajdziemy szereg produktów z zakresu feromonów, aczkolwiek musimy mieć świadomość, iż te tańsze nie koniecznie dadzą nam zadowalający efekt. Feromony są jednak fantastycznym dodatkiem, który może nam pomóc zdobyć kobietę. W szczególności jeżeli jest ona w czasie menstruacyjnym, gdyż wtedy jest bardziej podatna na tego typu specyfiki. Według badań o feromonach, kobiety wtedy stają się o 200% podatne na działanie feromonów, w porównaniu do placebo.

Feromony męskie

Feromony to substancje lotne, które mają na celu zwiększyć atrakcyjność seksualną, sprzyjać osiągnięciu orgazmu i wywołać pociąg u płci przeciwnej. Sprzyjać osiągnięciu orgazmu mogą także tabletki na erekcję. Aczkolwiek w przypadku tabletek należy skonsultować się z odpowiednim lekarzem, w celu ustalenia odpowiedniej dla nas dawki. Aczkolwiek w przypadku feromonów mamy wolną rękę.

Feromony męskie uchodzą jednak za silniejsze, od feromonów damskich. Dużym zainteresowaniem cieszą się również feromony perfumowane. Ciekawostką jest fakt, iż masowo stosują je przedstawiciele dużych korporacji i członkowie kadry kierowniczej dużych firm, w celu uzyskania jak najskuteczniejszego efektu prowadzonej przez siebie działalności. W ten sposób wywierają dobre wrażenie na klientach i kontrahentach.

W jaki sposób działają feromony męskie?

Otóż w feromonach są składniki, które mają na celu wywierać odpowiedni wpływ na kobietę. Do składników tych należą przede wszystkim:

– adrostadienon, który wpływa na emocję oraz zwiększa tętno

– androstenol, który wpływa na pobudzenie seksualne u kobiety

– androstenon, który akcentuje dominację mężczyzny, jak również powoduje, iż wydzielająca go substancja sygnalizuje, iż dany mężczyzna jest typem zwyciężcy

W preparatach, które są dostępne na rynku, znajdziemy przede wszystkim syntetyczne odpowiedniki feromonów, których skład i struktura są identyczne z naturalnymi.

Do jednych z najpopularniejszych feromonów męskich zalicza się: BTB, Pheromax, Cacharel.

Zobacz również: Perfumy z feromonami dla mężczyzn Chakra

Dodaj komentarz