oryginalne garnki venice pearl collection 19 cena opinie

Garnki Venice 19 Peal Collection – włoska jakość w Polsce

Przyrządy domowego użytku są bardzo ważne, aby utrzymać dom w czystości i ułatwić sobie codzienną robotę. Jako jedne z ważniejszych można wymienić naczynia kuchenne bez, których przygotowywanie nawet najprostszych potraw, czy chociażby zagotowanie wody byłoby niewykonalne. Dlatego, jak i ze względu na ich ciągły kontakt z żywnością powinny być jak najlepszej jakości i proste w obsłudze. Niestety w dzisiejszych czasach, gdzie rynek pełen jest najróżniejszych wersji jednego produktu, bardzo trudno jest zorientować się, które z nich są naprawdę warte uwagi klienta, a które po prostu mają być wyrzucone po paru użyciach. Oczywiście w takiej sytuacji można zwrócić się z prośbą o opinię innych lub poszukać informacji w internecie, ale najlepiej zdecydować się na garnki Venice. Dlaczego? Czy mają one w sobie coś bardziej szczególnego niż inne?

Garnki Venice

Naczynia Venice Pearl Collection zostały zaprojektowane przez włoskich projektantów dla zwykłych ludzi. Biorąc pod uwagę piękno, stworzono estetykę wynikającą z zastosowania odpowiednich proporcji, harmonii kolorów, adekwatnego umiaru, użyteczności i stosowności. Garnki Venice są po prostu wizualnie cudownie w każdym calu. Wraz z pięknym wyglądem, dopracowanym w każdym calu, postanowiono, aby materiał był najlepszej jakości. To właśnie przez to wybrano metal, który uchodzi za najtrwalszy, najtwardszy, najmocniejszy i najwytrzymalszy, po prosto naj- i to w pozytywnym znaczeniu tego przedrostka. Każdy spędzający nawet minimalną ilość czasu w kuchni, nawet żeby przygotować jedzenie dla samego siebie, wie jak łatwo naczynia się niszczą. Garnki Venice eliminują ten problem ze względu na swoje cechy. Nie trzeba być zbyt uważnym, czy używać specjalnych przyrządów do mieszania w nich, czy mycia. System, w którym je stworzono zapewnia odporność na wszelkie urazy włączając w to wgniatanie, pękanie, odpryskiwanie, zadrapania czy rysy i to nie tylko w normalnych, ale i przy trudnych warunkach ich użytkowania. Dzięki temu nie tylko w domu, ale nawet i restauracjach, gdzie czas często goni, a klienci chcą swoje dania, używanie garnków Venice będzie przyjemne i pozwoli zminimalizować koszty kupowania wciąż nowszych przyrządów kuchennych.

Użycie

Garnki Venice nadają się do użycia na wiele sposobów, w przeważającej części tych związanych z gotowaniem (w końcu, jak brakuje pudełka, można w nich coś przechować). W zestawie, najwięcej znajduje się garnków, więc doskonale spełnią one swoją podstawową rolę – gotowanie. Z łatwością przyrządzi się w nich jakąś zupę, ugotuje warzywa na parze czy poddusi mięso. Ponadto, oprócz samego wyglądu, producenci skupili się na stworzeniu przy nich systemu wieżowego. Oznacza on, że układając garnki Venice jedno na drugim, można w tym samym czasie i na jednym palniku przyrządzić wiele potraw. Dzięki temu zyskuje się czas – jeśli ktoś ma mała kuchenkę, miejsce, oraz sposobność do przyrządzenia jeszcze większej ilości zróżnicowanego posiłku. Oczywiście oprócz samych garnków, w zestawie Venice Pearl Collection znajduje się również patelnie. Produkując ją skupiono się na zdrowym odżywianiu. Wiadomo bowiem, że podczas smażenia, najlepiej jest nie dodawać oleju, tylko wykorzystać tłuszcz naturalnie znajdujący się w mięsie. Unikalna konstrukcja daje taką możliwość, a przy okazji zachowuje naturalne walory smakowe.

Zalety

Wspaniała jakość i piękny wygląd to nie jedyne zalety jakie posiadają garnki Venice. Warto też wspomnieć o wieloletniej gwarancji i to nie byle jakiej. Tradycyjnie gwarancja wynosi maksimum 2 lata, czasem 5. W tym wypadku producenci naczyń Venice Pearl Collection dają aż 20 lat gwarancji – musi to naprawdę oznaczać, że są pewni jakości swoich produktów. Należy również wspomnieć adekwatność jakości do ceny. Cały komplet kosztuje około 7 tysięcy złotych. Może to się wydać dużo, ale w zestawie znajduje się:

  • Garnki – 6,3 litra, 3,1 litra, 1,6 litra, 1,8 litra z rączką, garnek do gotowania na parze.;
  • Patelnia;
  • Miska z pokrywką;
  • Frytkownica;
  • Dodatki – podstawka, przyssawka.

Dodaj komentarz