Zastosowanie Ditrofenum na dolegliwości bólowe stawów

Ditrofenum to suplement na bolące stawy, który wyróżnia unikalna formuła regeneracyjna. Opiera się ona na bogatym zestawie składników o działaniu pobudzającym odbudowę tkanki chrzęstnej i wydzielania mazi stawowej. Istnieje wiele przyczyn bólu stawów, preparat, który długotrwale usuwa ból i przywraca ruchomość stawów musi więc cechować się wieloaspektowym sposobem działania. Właśnie taki jest suplement diety Ditrofenum, całościowo poprawiający funkcjonowanie układu kostno-stawowego.

Czym jest suplement diety Ditrofenum?

Ditrofenum zawiera zestaw mikroelementów i makroelementów dobrany tak, by pobudzać regenerowanie się tkanki chrzestnej i kostnej. Jego działanie uzupełniają wyciągi roślinne, enzymy i cenne kwasy tłuszczowe. W skład Ditrofenum wchodzą więc wyłącznie substancje pochodzenia naturalnego, które nie wywierają żadnych znaczących skutków ubocznych. Ditrofenum można więc stosować łącznie z lekami. Ditrofenum wykazuje tak działanie regenerujące, jak i zapobiegawcze. Suplement ten niweluje dolegliwości bólowe stawów o nasilonym i ostrym charakterze już w 24 godziny po pierwszym zastosowaniu, utrzymanie efektów wymaga jednak systematycznego stosowania. Zalecany jest szczególnie tym osobom, które ze względu na ból nie mogą stosować ćwiczeń korekcyjnych na stawy – do rozpoczęcia tego rodzaju ćwiczeń konieczna jest uprzednia poprawa ruchomości stawów, którą umożliwia właśnie Ditrofenum.

Kto powinien stosować Ditrofenum?

Na uszkodzenia układu kostno-stawowego narażone są przede wszystkim osoby w podeszłym wieku. Po 70 roku życia produkcja kolagenu i zastępowanie zużytej mazi stawowej przebiegają już bardzo powoli – Ditrofenum pozwala na ponowne przyspieszenie tych procesów. Na bóle stawów i kości narażone są także kobiety w okresie menopauzy, u których szczególnie często występuje osteoporoza. Wywoływane przez osteoporozę uszkodzenie kości przyczynia się także wtórnie do stanów zapalnych i osłabienia stawów. Kolejną grupą, którą zaleca się Ditorofenum są osoby ciężko pracujące fizycznie i aktywne ruchowo, w tym również sportowcy. Aktywność ruchowa, w tym zwłaszcza o charakterze monotonnym i jednostajnym, to jedna z głównych przyczyn schorzeń stawów – dzięki zastosowaniu Ditrofenum następuje poprawa kondycji stawów uszkodzonych przez nadmierne zużycie mazi stawowej. Ditrofenum na stawy korzystne jest również dla rosnącej młodzieży, u której występują bóle kostno-stawowe związane z rozwojem układu szkieletowego.

Jak działa Ditrofenum?

Ditrofenum nie stanowi leku, ma przede wszystkim działanie kojące ból i stany zapalne stawów oraz regenerujące komórki układu kostno-stawowego. Regeneracja następuje dzięki uzupełnieniu zapotrzebowania witaminowo-mineralnego przez optymalny dobór substancji aktywnych oraz dzięki pobudzającemu powstawanie nowych komórek działaniu aktywnych enzymów i kwasów tłuszczowych. Poprawa ruchomości stawów i ustąpienie dolegliwości bólowych następują jednak przy stosowaniu Ditrofenum szybko – dzieje się tak ze względu na natychmiastowe ustąpienie stanów zapalnych. Także dalsza regeneracja stawów następuje automatycznie, nie jest więc konieczne dodatkowe stosowanie ćwiczeń fizycznych.

Dodaj komentarz