Depilacja laserowa Vectus – skuteczne i bezpieczne usuwanie owłosienia

Skutecznie, bezpiecznie, bezboleśnie, w komfortowych warunkach – trwałe laserowe usuwanie owłosienia z różnych partii ciała. Każdy człowiek, który zmaga się z nadmiernym owłosieniem różnych partii ciała może odczuwać bardzo duży dyskomfort. Może czuć się gorzej z tego powodu, mniej atrakcyjnie.

Dla kogo depilacja laserowa?

Nadmierne owłosienie dotyczy zarówno kobiet jak i mężczyzn niezależnie od wieku. Występuje na różnych częściach ciała. Bardzo często tego rodzaju owłosienie jest o ciemnej barwie, szybko odrasta, jest szorstkie i coraz trudniejsze do usunięcia. Codzienne golenie maszynkami, depilatorami domowymi, woskowanie i ciągły brak rezultatu. Zarost staje się coraz twardszy, sztywniejszy, gorszy do usunięcia. W takiej sytuacji ludzie zastanawiają się nad skuteczną metodą usuwania owłosienia, która zapewni im piękną, zdrową skórę. Jedną z takich metod jest depilacja laserem. Jest to metoda, która oferowana jest przez gabinety medycyny estetycznej. Jest to:

  • skuteczna,
  • bezpieczna,
  • bezbolesna,

metoda na pozbycie się zbędnego owłosienia z różnych części ciała w trwały sposób. Pierwsze efekty widoczne są już po pierwszym przeprowadzonym zabiegu. Dla końcowego efektu niezbędna jest seria takich zabiegów. Uzależnione jest to od powierzchni poddawanej zabiegowi oraz rodzajowi owłosienia.

Bardzo ciekawą metodą na pozbycie się owłosienia jest laser Vectus. Za skutecznością tej metody stoi inteligentny czytnik melaniny Skintel. Dzięki niemu głowica sama dobiera odpowiednią moc lasera. – powiedziała Milena Nalbandian, kosmetolog z Clinica Cosmetologica

Laser Vectus – skuteczny laser do depilacji

Najskuteczniejszy pod względem technologicznym oraz innowacyjnym urządzeniem jest laser vectus. Jest to laser diodowy, którego zadaniem jest usuwanie komórek macierzystych w obrębie mieszków włosowych. Dzięki tego rodzaju metodzie włoski nie mają możliwości ani szansy na regenerację, odbudowę, odrastanie. Jest to możliwe dzięki głowicy, która przepuszcza wiązkę światła laserem. Do najczęściej przeprowadzanych zabiegów tym urządzeniem zaliczają się:

  • depilacja laserowa twarzy – przykładowo regulacja baczków, brwi. Wykonywana za pomocą małej głowicy,
  • depilacja laserowa wąsika – poddają się jej kobiety o ciemnym, widocznym owłosieniu oraz mężczyźni, którzy chcą uniknąć golenia, a przy okazji nie mieć zbędnego owłosienia. Usuwanie wąsika laserem wykonywane jest za pomocą małej głowicy.
  • depilacja laserowa pach – jest to bardzo istotne przede wszystkim ze względów higienicznych, zapobiega namnażaniu się bakterii i drobnoustrojów we włoskach oraz zapobiega nieprzyjemnemu zapachowi. Sprawdza się przede wszystkim w upalne, letnie dni. Wykonywana za pomocą małej głowicy.
  • depilacja laserowa pleców – wykonywana przede wszystkim u osób o gęstym, bujnym owłosieniu, które zajmuje większą partię pleców lub ich całość. Tego rodzaju zabiegowi poddają się przeważnie panowie. Zabieg wykonywany jest za pomocą dużej głowicy.
  • depilacja laserowa okolic intymnych – wykonywana za pomocą małej głowicy, wykonywana jest tylko u kobiet, u mężczyzn ze względów bezpieczeństwa zdrowotnego jest zabroniona.
  • depilacja laserowa nóg – może dotyczyć całych nóg lub tylko ich części (ud, łydek), wykonywana jest za pomocą dużej głowicy. Poddają się jej przede wszystkim kobiety niezależnie od wieku.

Dlaczego warto wybrać depilację laserową?

Depilacja laserowa jest skuteczną, bezbolesną, bezpieczną i trwałą metodą na pozbycie się niechcianego owłosienia z różnych partii ciała. Osoba poddawana zabiegowi czuje się bardzo komfortowo. Zabieg nie powoduje skutków ubocznych poza delikatnym zaczerwienieniem na powierzchni, która została poddana zabiegowi. Wykonywana jest ze względów wizualnych – poprawia wygląd skóry, higienicznych – zapobiega rozmnażaniu się bakterii oraz drobnoustrojów pomiędzy włoskami oraz zapobiega nieprzyjemnemu zapachowi, ze względów zdrowotnych oraz poprawy nastroju i samopoczucia. Jest to zabieg o wszechstronnych zaletach, który polecamy każdemu.

Dodaj komentarz