Bezpieczne sposoby powiększania penisa – wady i zalety poszczególnych metod

Wielu mężczyzn odczuwa dyskomfort z powodu posiadania zbyt małego penisa. Większość panów marzy o tym, aby posiadać dużego i grubego członka. Dla mężczyzn penis jest symbolem ich siły oraz męskości. Używając go podczas stosunku pragną, aby spełnił najskrytsze fantazję partnerki i w zupełności ją zaspokoił.

Mężczyźni mający odczucie, że ich penis jest niewystarczający stają się wstydliwi i skrępowani. Brak pewności siebie bardzo mocno odczuwają ich partnerki. Stosunek płciowy, w którym jedna z osób jest nieśmiała zazwyczaj nie jest udany.

Wiele lat temu w kulturze Arabów pokaźny członek był świadectwem siły i płodności męskiej. Stosowano tam przeróżne techniki i ćwiczenia w celu zwiększenia rozmiaru penisa. Dzięki niektórym sposobom mężczyźni posiadali penisy mające długość nawet 25 centymetrów.

Współcześnie duży rozwój technologii i farmacji pozwala każdemu mężczyźnie zwiększyć rozmiar swojego penisa, który pozwoli przywrócić im śmiałość i odwagę podczas miłosnych igraszek.

Chcesz cieszyć się w pełni życiem seksualnym i poczuć się dobrze we własnym ciele? Zobacz artykuł o powiększaniu penisa i poznaj najlepsze metody.

Metody na powiększanie penisa – wady i zalety

Badania oraz doświadczenia prowadzone na rynku obecnie wskazują kilka najpopularniejszych sposobów na powiększanie penisa. Właściwy wybór zależy głównie od indywidualnych preferencji i potrzeb mężczyzny, a także jego uwarunkowań fizycznych. Do najmniej inwazyjnych rozwiązań powiększania penisa można zaliczyć:

  • stosowanie leków i tabletek na powiększanie rozmiaru penisa
  • regularne używanie żeli, kremów i sprayów powodujących wzrost rozmiaru członka
  • stosowanie specjalistycznych urządzeń, między innymi: pompek wodnych oraz pompek próżniowych
  • właściwe używanie extenderów rozciągających członka
  • wykonywanie specjalistycznych technik ćwiczeń penisa

Najszybsze, a jednocześnie bardziej inwazyjne sposoby na powiększanie penisa to:

  • operacje plastyczne
  • zabiegi z kwasem hialuronowym

Tabletki na powiększanie penisa – szybko działają i są stosunkowo tanie, ich jedyną wadą jest regularność przyjmowania. To najchętniej wybierany sposób na powiększenie rozmiaru członka wśród mężczyzn.

Żele, kremy i spray’e – najczęściej służą, jako produkt wspierający kurację powiększania penisa i są mało skuteczne. Pozwalają zapewnić ochronę i nawilżenie podczas stosowania innych metod np. rozciągania penisa extenderem.

Pompki wodne i próżniowe – wymagają regularności oraz cierpliwości, powoli rozciągają penisa poprzez wzmacnianie masy mięśniowej.

Extendery – podczas stosowania należy zachować cierpliwość i umiar, założony extender nie może powodować bólu podczas rozciągania. Używanie wymaga konsekwentności i sporego wysiłku.

Ćwiczenia rozciągające penisa – skuteczność ćwiczeń głównie zależy od regularności oraz zachowaniu prawidłowej techniki, są pracochłonne, ale dają duże efekty. Zaletą jest również jakikolwiek brak kosztów związanych z powiększaniem penisa.

Operacje plastyczne – najbardziej inwazyjna metoda, polega na przecięciu więzadła wieszadłowego i prosowatego, tego typu zabieg może znacząco zaburzyć występowanie erekcji. Korzyścią jest szybkie i znaczne powiększenie rozmiaru penisa.

Zabiegi z kwasem hialuronowym – należą do metod inwazyjnych, jednak są prostsze do wykonania i niosą mniejsze ryzyko pojawienia się powikłań. Powiększenie członka tym sposobem nie daje trwałych efektów – utrzymuje się maksymalnie dwa lata. Zaletą jest szybkie powiększenie penisa, nawet o 5 centymetrów.

Dodaj komentarz